Юридичне бюро Володимира Яблонського

Блог для оперативного інформування про нашу діяльність та про події в галузі права.

Моє фото
Ім’я:
Місцеположення: Ukraine

середа, 30 березня 2016 р.

Начальник відділу Департаменту патрульної поліції видав себе за керівника Апарату Голови Національної поліції України

Начальник відділу адміністративної практики Управління моніторингу та аналітичного забезпечення Департаменту патрульної поліції, колишній заступник начальника Департаменту патрульної служби МВС України Владислав Власюк видав себе за керівника Апарату Голови Національної поліції України. 

Про це свідчить реклама розміщена на сайті iHUB - мережs центрів підтримки інновацій та підприємництва у Східній Європі:

"Про компанію: 
 «ePravo» надає комплексні юридичні послуги, проте спеціалізується на підтримці стартапів, зокрема, таких як inkHunter та AstraFit. Також супроводжує договори з купівлі сонячних електростанцій в Іспанії. Партнер компанії «ePravo» Владислав Власюк з травня цього року приєднався до команди реформаторів Нової поліції, нині є керівником Апарату Глави Національної поліції України." 

Рекламні оголошення з таким текстом розміщені за посиланнями:

http://ihub.com.ua/ua/events/optimizaciya-opodatkuvannya/ 

http://ihub.com.ua/ua/events/2016-03-10-chomu-pravova-pidtrimka-vazhliva-dlya-vedennya-biznesu/

 До 10 лютого 2016 року Владислав Власюк та його брат Віталій Власюк були власниками товариства з обмеженою відповідальністю "ЄПРАВО". Зараз цим товариством формально володіє дружина Віталія Власюка. 

 Згідно відповіді Департаменту патрульної поліції на запит про надання публічної інформації Владислав Вікторович Власюк був звільнений з посади начальника відділу адміністративної практики Управління моніторингу та аналітичного забезпечення Департаменту патрульної поліції 11 березня 2016 року. "Реформатор" з патрульної поліції виявився звичайним шахраєм.

Мітки: , , , , , ,

0 коментарі(в):

Дописати коментар

Підписка на Дописати коментарі [Atom]

<< Головна сторінка